SEO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla libero metus, porta in dapibus nec, pretium at lorem. Duis dapibus auctor accumsan.

SEO-Optimization -Image
HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRALIM

Neden SEO Çalışmaları İşletmeler İçin Çok Önemlidir ?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarının şirketlere sunduğu en büyük avantaj diğer tüm pazarlama yöntemlerine nazaran çok daha uygun fiyatlara sahip olup çok daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmasını söylemek mümkün. Sektörünüzle ilgili binlerce anahtar kelimede üst sıralarda yer alarak ayda yüzbinlerce müşteriye ürünlerinizi pazarlamanın en etkili yolu SEO çalışmasından geçmekte

HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRALIM

SEO Çalışması Şirketlere Ne Kazandırır ?

SEO çalışmalarının şirketlere neler katabileceğinin anlatmanın en iyi yolunun gerçek bir örnekte geçtiğini düşünmekteyiz. Bu aşamda online davetiye satışı yapan müşterimiz olan İnci Davetiye örneğini ele alalım. Öncelikle sektör üzerinde en çok aramalar davetiye, davetiye modelleri, davetiye firmaları gibi anahtar kelimeler üzerinden gerçekleşmekte sadece 3 anahtar kelimenin aylık aranma hacmi 100.000 kişinin üzerinden buda demek oluyor ilgili aramalarda ilk 3 sonuç içerisinde yer alan müşterimiz her ay arama sonuçlarında sadece bu 3 kelimede 100.00 görüntülenme alıyor ilk 3 sonuç içerisinde yer alan bir işletme tıklamaların %25 lik bir kısmını sitesine ziyaretçi olarak çekebilmekte buda demek oluyor ki sadece 3 kelime ile her ay İnci Davetiye web sitesine 25.000 ziyaretçi organik arama sonuçları üzerinden erişim sağlamakta

40.000 Organik Ziyaretçi
1900% Dönüşüm Artışı
4500 Yeni Anahtar Kelime
SEO-Analytics-Image
SEO RAPORU OLUŞTURUCU

Ücretsiz SEO Raporu

SEO Stratejimiz

Adım Adım SEO

Müşterilerimizle düzenlediğimiz ilk toplantıda Teknolojig ekibi olarak markalarına ve web sitelerine katacağımız değeri en açık şekilde açıklıyoruz. Web siteleri için detaylı teknik rapor çıkartırken aynı zamanda sektör ve rakipleri baz alarak detaylı anahtar kelime araştırması gerçekleştirerek müşterilerimize sunuyoruz. Kurguladığımız SEO stratejilerinin gelişim ve sonuç aşamalarında web sitelerin genel trafiği, anahtar kelimelerin konumlarında ve marka bilinirliğindeki artışı analizlerimizle raporluyoruz.

Link-Building-Icon

Web sitenizi; teknik, içerik ve diğer konularda analiz ediyoruz. Hazırladığımız detaylı raporu size sunuyoruz. Hedef KPI'lara göre strateji belirlenerek yol haritası oluşturuyoruz.

Keyword-Research-Icon

Markanızın bilinirliğini arttırmaya ve web sitenize organik kaliteli trafik çekmeye yönelik yararlı olabilecek anahtar kelimeleri farklı araçlardan araştırarak analiz çıkartıyor ve şirketinize sağlayacağı katkıyı size sunuyoruz.

Traffic-Analytics-Icon

Anahtar kelime araştırmanızı yaptıktan sonra anahtar kelime bazında rakip analizini gerçekleştiriyoruz. Analizin ortaya çıkmasının ardından rakiplerinizin pazardaki paylarını araştırıyor ve sektörünüzün pazar raporunu size sunuyoruz.

Rank-Tracking-Icon

Anahtar kelime analizimizde çıkarttığımız anahtar kelimeler ile beraber markanıza özel içerik stratejisi oluşturuyoruz. Detaylı analizde çıkarttığımız teknik sorunları gideriyoruz. Oluşturduğumuz SEO stratejisini uyguluyoruz.

Content-Creation-Icon

Web sitenizin kaliteli trafik almasının ötesinde sitede gerçekleştirilen eylemin artmasına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Trafikle doğru orantıda artan dönüşüm sağlamak için sürekli olarak A/B testleri yapmaktayız. Başarılı bulduğumuz sonuçları genele uygulamaktayız.

Back-Link-Building-Icon

Web sitenize çalışmaya başladığımız günden itibaren kullandığımız analiz araçlarının kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Uyguladığımız SEO stratejisinin sonuçlarına sürekli analiz ediyor ve müşterilerimizi profesyonel iş yönetim uygulaması üzerinden bilgilendiriyoruz.

Daha fazla organik ziyaretçiye mi ihtiyacınız var ?

SEO Uzamanlarımız web sitenizi inceleyerek en kısa sürede sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız hemen formu doldurabilirsiniz.