SEO

Arama motoru optimizasyonu çalışmaları ile hedef kitlenize ulaşın. İnternet sitenizin ziyaretçi sayısı ve satışlarınızda gözle görülür artış yakalayın

SEO-Optimization -Image
ZİRVEYE BİRLİKTE TIRMANALIM

Neden SEO Çalışmaları İşletmeler İçin Çok Önemlidir ?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmaları diğer tüm pazarlama yöntemlerine nazaran çok daha uygun fiyatlara sahip olması ve hedef kitlenize ulaşmanın en etkili yolu olması sebebi şirketler için birincil pazarlama stratejisi olmalıdır. Sektörünüzle ilgili binlerce anahtar kelimede üst sıralarda yer alarak ayda yüzbinlerce müşteriye ürünlerinizi pazarlamanın en etkili yolu SEO çalışmasından geçmektedir.

ZİRVEYE BİRLİKTE TIRMANALIM

SEO Çalışması Şirketlere Ne Kazandırır ?

SEO çalışmalarının ana hedeflerinden biri şirketlerin kendi sektöründe yapılan google aramalarında sonuçlarda üst sıralarda yer almasını sağlamaktır. Sektörünüzle alakalı yapılan aramalarda internet sitenize ziyaretçi çekerek zaten bir arayış içerisinden olan kullanıcılara ürün ve hizmetlerinizi etkili bir şekilde sunmanın kapılarını etkili bir SEO çalışması ile açabilirsiniz.

Binlerce Organik Ziyaretçi
Yüksek Dönüşüm Oranı
Binlerce Yeni Anahtar Kelime
SEO-Analytics-Image
SEO RAPORU OLUŞTURUCU

Ücretsiz SEO Raporu

SEO Stratejimiz

Adım Adım SEO

Müşterilerimizle düzenlediğimiz ilk toplantıda Teknolojig ekibi olarak markalarına ve web sitelerine katacağımız değeri en açık şekilde açıklıyoruz. Web siteleri için detaylı teknik rapor çıkartırken aynı zamanda sektör ve rakipleri baz alarak detaylı anahtar kelime araştırması gerçekleştirerek müşterilerimize sunuyoruz. Kurguladığımız SEO stratejilerinin gelişim ve sonuç aşamalarında web sitelerin genel trafiği, anahtar kelimelerin konumlarında ve marka bilinirliğindeki artışı analizlerimizle raporluyoruz.

Link-Building-Icon

Web sitenizi tüm parametrelerde incelediğimiz bu ilk adımda sizlerden alınan reaksiyonlarla yol haritamızı belirliyoruz

Keyword-Research-Icon

Web sitenizin hangi anahtar kelimelerde arama sonuçlarında yer almasının size katkı sağlayacağını çeşitli araçlar üzerinden analizleyip size rapor sunuyoruz.

Traffic-Analytics-Icon

Anahtar kelime analizinde elde ettiğimiz her bir kelime için sektör ve rakip araştırmasını yapıyor rakiplerimizin önüne geçmek adına yapılacak tüm çalışmaları belirliyoruz.

Rank-Tracking-Icon

Bu aşamaya kadar elde edilen tüm analizler ışığında web sitemizin içerik politikasını şekillendiriyor ve bu politikaya uygun içeriklerin oluşturulmasına başlıyoruz.

Content-Creation-Icon

Web sitemize çekmiş olduğumuz her bir ziyaretçiden en fazla verim elde edebilmek adına A/B testlerinde de faydalanarak dönüşüme yönelik optimizasyon çalışmaları yürütüyoruz.

Back-Link-Building-Icon

Web siteniz için yaptığımız her bir çalışmayı karşılaştırmalı olarak her gün raporluyor belirlenen periyotlarda en anlaşılabilir dille sizlere sunuyoruz.

Daha fazla organik ziyaretçiye mi ihtiyacınız var ?

SEO Uzamanlarımız web sitenizi inceleyerek en kısa sürede sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız hemen formu doldurabilirsiniz.